Опис
ТОР спіруліна — це 100% натуральний продукт у вихідному порошковому вигляді. Вирощене під сонцем, без агрохімії!
Технологія «органік» передбачає дбайливу сушку спіруліни, без перегрівів, які денатурують білки, у такий спосіб знижуючи вітамінну, мікроелементну та іншу користь.
Корисні властивості спіруліни проникають із цілющої потужності окремих її біологічно активних компонентів.
Фахівці ООН, досліджувавши склад і властивості спіруліни, визнають її як комплексно-функціональну добавку до їжі людини.
Склад
До складу спіруліни входить велика кількість хлорофілу, надзвичайно багата на вітаміни А, В1, В2, В3, В6, В12, Біотин (Віт Н), Е, фолієва кислота, пантотенова кислота, інозитол.
Спіруліна містить багато поживних пігментів фікоціану, ксантофілу, каротину, полісахаридів, поліненасичені жирні кислоти, зокрема гамма-ліноленова, яка є природним збудником природного походження і використовується під час лікування цілого комплексу захворювань: імпотенції, фригідності, відсутності лібідо, передчасної еякуляції.
Спіруліна росте в лужному середовищі і, у разі потрапляння навіть у хворих шлунок, обволікає слизові оболонки та знімає біль і усуває відчуття голоду.
Спіруліна, яка приймається перед їдою, зменшує відчуття голоду та збільшує насичення, заповнюючи безліч поживних, біологічно-активних речовин, що недостатні, покращує якість харчування, у такий спосіб нормалізуючи зміщення, який спостерігається в хворих на ожиріння людей. В спирулине у легкодоступній формі містяться всі необхідні людині мікро- та макроелементи, зокрема кальцій, мідь, цинк, марганець, магній, селен, особливо багато заліза.
Спіруліна є рекордсменом за кількістю білка. У ній міститься 60-70% білка із загальної ваги. Згідно з дослідженнями, проведеним в Італії, амінокислотний склад спіруліни за незамінними амінокислотами відповідає «ідеальному білку» й білкам багатьох традиційних харчових продуктів. І в складі своїх білків спіруліна містить усі, зокрема й незамінні амінокислоти.
В спирулине зосереджено безліч мінералів, вітамінів і незамінних для людини жирних амінокислот і рослинних ферментів.
Що дійсно здається приголомшливим харчовим фактом, так це концентрація білка в спирулине, яка доходить до 70%. Усього в 10 г корисних водоростей міститься стільки ж бета-каротину, скільки в 10 кг сушеної моркви. Лише одна чайна ложка синьо-зеленого екстракту спіруліни здатна подарувати людині 100% добової норми вітаміну B12.
Поживна цінність спіруліни у кілька разів перевершує інші цінні продукти, наприклад, філе осетерини, червону та чорну ікру, перепелинні яйця тощо.
Лікувальні властивості водоростей уже встигли взяти на озброєння різні медичні центри. Відома вона серед онкобольних, діабетиків, істотні також її радіопротекторні властивості. Але безумовним успіхом вона, звичайно ж, користується серед тих, хто бажає схуднути та вегетаріанців.
Два головні ефекти спіруліни — насичення організму корисними речовинами та очищення від шкідливих шлаків і токсинів, накопичених за роки неправильного харчування й життя в екологічно несприятливих місцях, до яких безумовно належить будь-який мегаполіс. Вона прекрасно зміцнює імунітет, особливо у весняно-осінньо-зимовий період, компенсуючи вітамінну та мінеральну недостатність.
Застосування
2,5-5 г порошку на день, рекомендується вживати за пів години до їди.
Основні | |
---|---|
Виробник | БЕТ |
Властивості | живлення |
- Ціна: 1 450 ₴