Кошик
375 відгуків
Сайт в процессе наполнения! У нас есть почти всё!)Выбрать
+380 (98) 879-75-60
+380 (66) 871-10-90
+380 (73) 871-10-90
Интернет-магазин NatureProducts. Эко-косметика и товары для ЗОЖ.

Що таке миючий пробіотик

Що таке миючий пробіотик

Для того щоб створити засіб здатне глибоко очищати поверхню на мікрорівні, але тим не менш, відповідне світової тенденції захисту навколишнього середовища, учені змогли зробити неможливе – об'єднали миючу основу і живі дружні людині бактерії. Це засіб отримало свою назву завдяки бактерій-пробіотиків (лат. Probiotic – для життя); на відміну від антибіотиків, що знищують без розбору і корисні і шкідливі мікроорганізми.

Ще на початку минулого століття професор В. І. Мечников, який працював у Парижі в інституті Пастера, висунув революційну ідею використання особливого виду бактерій для «продовження життя», як він сам їх назвав. Пізніше ці бактерії Р. Фуллер назвав пробіотиками. Найбільш сучасне визначення пробіотиків було дано робочою групою Всесвітньої Організації охорони Здоров'я в 2002 р:

"Пробіотики - це живі мікроорганізми, застосування яких у достатній кількості, позитивно впливає на здоров'я людини".

 

чистячі і миючі засоби

Компанії, що виробляють чистячі і миючі засоби, так само як і фармакологічні центри, зацікавилися корисними якостями відкритих бактерій, властивості миючих засобів з пробіотиками схожі з дією ліків – завдяки корисним мікроорганізмам, вони очищають простір навколо людини від патогенних бактерій, органічної бруду, сторонніх запахів, так як цей процес відбувається в природі. Бактерії-пробіотики поїдають їжу необхідну для життєдіяльності патогенних бактерій, колонізують їх простір, не дозволяючи їм розмножуватися, створюють серйозну конкуренцію патогенної мікрофлори – це і є найбільш ефективним і в теж час природним способом запобігання інфекцій. екологічні миючі засоби роблять благотворний вплив не тільки на навколишнє середовище, але і на загальний стан людського організму.

Пробіотичні мікроорганізми, що входять до складу миючих композицій TM ORGANICS, потрапляючи на забруднені поверхні, виробляють ферменти природної основи, які розчиняють і видаляють токсини, жирні і білкові забруднення, продукти гнильного розпаду органічної бруду на поверхнях. Знежирення поверхні, усунення запаху, дезінфекція приміщень і дезінфекція води - екологічні миючі засоби справляються з цими завданнями набагато ефективніше хімічних засобів.

У даний момент вченими-мікробіологами науково доведено, що пробіотичні бактерії Bacillus Subtilis (сінна паличка) та Bacillus Licheniformis здатні виробляти природні антибіотики білкової природи. Ці мікроорганізми, будучи антагоністами (супротивниками) шкідливих для людини бактерій, потрапляючи на поверхні, ефективно пригнічують патогенну та умовно-патогенну флору (стафілокок, стрептокок, сальмонела та ін), відновлюють нормальну здорову мікрофлору у вашому приміщенні. Санітарна обробка пробіотичними розчинами довела свою ефективність як у медичних установах, так і в харчовій промисловості – місцях підвищеного ризику розмноження хвороботворних бактерій та інфікування людей.

Поверхнево-активні засоби знищують без розбору, як патогенні бактерії, так і всю корисну мікрофлору. Вони псують і роз'їдають поверхні, на які були нанесені, викликають опіки слизових і шкірних покривів і вимагають прийняття захисних заходів у процесі використання. На відміну від них екологічні миючі засоби ТМ ORGANICS не вбивають корисні мікроорганізми, що містяться в них, природним методом конкуренції витісняють патогенні бактерії і згодом займають їх нішу в мікросвіті, тим самим створюючи для нас з вами здорові і комфортні умови для життєдіяльності.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner